O mnie

Nazywam się Rafał Bill i jestem twórcą tego bloga. Pomysł na niego opisuję w pierwszym poście. Mam nadzieję, że w przyszłości blog ten będzie centrum myśli wolnościowej, w którym czytelnik będzie mógł znaleźć interesujące informacje oraz prowadzić dyskusję na wiele kwestii, do których nie ma pełnej zgody pomiędzy różnymi nurtami i ideologiami.

O sobie samym: ukończyłem studia magisterskie jako absolwent kierunku stosunki międzynarodowe Uniwersytetu Jagiellońskiego, kontynuuję naukę na studiach III stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, starając się specjalizować w dziedzinie innowacji i nowych technologii (tj. sztuczna inteligencja, nanonauki). Działam obecnie w kilku organizacjach pozarządowych, najbardziej aktywnie w  Centrum Inicjatyw Międzynarodowych, na którego stronę oraz blog zapraszam. Pracuję również nad kilkoma  inicjatywami, o których mam nadzieję poinformować wraz z ich rozwojem.

Nie utożsamiam się w pełni z anarchokapitalizmem, choć wiele jego elementów jest bliskich moim poglądom na współczesną rzeczywistość. Interesuję się także makroekonomią, energetyką surowcową, mniejszościami narodowymi i funduszami europejskimi.

Wolną chwilę wykorzystuję na podróże, gry sieciowe, treningi sportowe (frisbee/parkour), koncerty jazzowe i czerpanie ogólnej radości życiowej 🙂

Możesz mnie znaleźć na Facebooku i pod adresem mejlowym rafal[malpa]krakuf.pl.

Zapraszam do czytania i komentowania bloga!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s